- GENIUS

Цена
€11 60 / 22 69 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Genius
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-HS-220U-BK
ТИП: Слушалки с микрофон
ПРИЛОЖЕНИЕ: КомпютърЛаптопМобилен телефонТаблет
СВЪРЗВАНЕ: Кабел
ИНТЕРФЕЙС: USB
ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН: 20 Hz - 20 KHz
СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 101.5 dB
ИМПЕДАНС: 32 ohm
МИКРОФОН: Да
ЦВЯТ: Черен
ТЕГЛО: 84 g
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 2.4 m
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: AI CopilotVoice InputUSB-C Plug & PlayIn-line ControlCalls & Music
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268262190
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-HS-220U-BK
ТИП: Слушалки с микрофон
ПРИЛОЖЕНИЕ: КомпютърЛаптопМобилен телефонТаблет
СВЪРЗВАНЕ: Кабел
ИНТЕРФЕЙС: USB
ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН: 20 Hz - 20 KHz
СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 101.5 dB
ИМПЕДАНС: 32 ohm
МИКРОФОН: Да
ЦВЯТ: Черен
ТЕГЛО: 84 g
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 2.4 m
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: AI CopilotVoice InputUSB-C Plug & PlayIn-line ControlCalls & Music
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268262190
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Genius
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-HS-220U-BK
ТИП: Слушалки с микрофон
ПРИЛОЖЕНИЕ: КомпютърЛаптопМобилен телефонТаблет
СВЪРЗВАНЕ: Кабел
ИНТЕРФЕЙС: USB
ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН: 20 Hz - 20 KHz
СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 101.5 dB
ИМПЕДАНС: 32 ohm
МИКРОФОН: Да
ЦВЯТ: Черен
ТЕГЛО: 84 g
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 2.4 m
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: AI CopilotVoice InputUSB-C Plug & PlayIn-line ControlCalls & Music
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268262190
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-HS-220U-BK
ТИП: Слушалки с микрофон
ПРИЛОЖЕНИЕ: КомпютърЛаптопМобилен телефонТаблет
СВЪРЗВАНЕ: Кабел
ИНТЕРФЕЙС: USB
ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН: 20 Hz - 20 KHz
СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 101.5 dB
ИМПЕДАНС: 32 ohm
МИКРОФОН: Да
ЦВЯТ: Черен
ТЕГЛО: 84 g
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 2.4 m
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: AI CopilotVoice InputUSB-C Plug & PlayIn-line ControlCalls & Music
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268262190
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Слушалки с микрофон |
| СВЪРЗВАНЕ | Кабел |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 101.5 dB |
| МИКРОФОН | Да |
| Приложение | Компютър |
| Приложение | Лаптоп |
| Приложение | Мобилен телефон |
| Приложение | Таблет |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | AI Copilot |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Calls & Music |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | In-line Control |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | USB-C Plug & Play |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Voice Input |
| СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 101.5 dB |
| ИМПЕДАНС | 32 ohm |
| Дължина на кабела | 2.4 m |
| ТЕГЛО | 84 g |
| Интерфейс | USB |
| Тегло | 0.18кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Надглавии |
| Тип на връзката | Кабелни (USB) |
| Микрофон | Вграден |
| Цвят | Черен |
| Предназначение | Офис/Конференции |
| Активно шумопотискане (ANC) | Не |
| Съраунд звук | Стерео |
| Размер на драйвера (mm) | 30 |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (Ohm) | 32 Ohm |
| Тегло | 0.18кг |
Genius HS-220U USB-C слушалки с AI микрофон
Насладете се на кристално чист разговор със слушалките Genius HS-220U – леки USB-C слушалки, създадени за професионалисти. Вграденият AI микрофон с шумопотискане гарантира, че гласът ви ще бъде чут ясно дори в шумна среда.
Ключови Предимства
- AI микрофон с шумопотискане — Усъвършенстваната AI технология филтрира фоновия шум, за да бъдат разговорите и записите ви винаги ясни.
- USB-C свързаност — Включете и работете веднага с модерни лаптопи, таблети и телефони без нужда от адаптери.
- Комфорт през целия ден — Регулируемата лента за глава и меките възглавнички осигуряват удобно прилягане при продължителна работа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | USB-C |
| Микрофон | AI с шумопотискане |
| Размер на драйвера | 30 мм |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс | 32 Ohm |
| Дължина на кабела | 1.8 м |
| Тегло | Прибл. 120 г |
Какво има в кутията
- Genius HS-220U слушалки
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.















